طراحی و اجرا

طراحی و اجرا

با سلام خدمت همکاران و مشتریان گرامی

این مطلب جهت آشنایی با روند سفارش خدمات طراحی و اجرا بوده و ما اینجا پروسه صفر تا صد یک پروژه را به شما توضیح میدیم.

ابتدا یک معرفی سریع از مجموعه ایروکو، مجموعه ما تشکیل شده از سه بخش :

گروه طراحی

گروه کارگاهی

گروه اجرایی

خوب مستقیم میریم سراغ اصل مطلب

مشتری های ما اغلب از گوگل یا اینستاگرام هستند و در صورت تماس با مجموعه ابتدا از آنها درخواست فیلم یا عکس از محل مورد نظر توسط کارشناس فروش داده می شود و در صورت نیاز مشتری به مشاوره و بازدید آدرس و مشخصات کامل از مشتری گرفته شده و زمان بازدید نیز هماهنگ می شود.

اصولا اغلب پروژه های ما احتیاج به بازدید و متره داره که به صورت رایگان (در استان تهران) انجام میگردد.بازدید کارشناسان ما از محل و مشاوره هایی که به کارفرما به عنوان راهنمایی و شناخت بهتر متریال داده میشود، تاثیر زیادی در روند اجرا و ساخت بهتره ایده های شما دارد.

بهتر است هنگام بازدید تمامی مواردی که احتیاج شما هست و ایده هایی که در نظر دارید را با کارشناس ما در میان بگذارید و حتی اگر طرح یا عکسی به عنوان نمونه دارید ارایه دهید.

در مرحله اول حدود قیمت تمام شده کار به کارفرما اعلام میگردد که این قیمت نسبت به نوع متریال انتخابی مشتری متغیر میباشد. در صورت توافق کارفرما با مبلغ و درخواست طرح پیشنهادی از طرف مجموعه، هزینه طراحی اعلام شده و در صورت توافق 50 درصد هزینه طراحی به عنوان بیانه از مشتری دریافت میگردد.(در صورت اجرای طرح پیشنهادی توسط مجموعه، هزینه طراحی از فاکتور نهایی کسر خواهد شد)

زمان تحویل طرح پیشنهادیی تقریبا 3 الی 10 روز کاری میباشد که این زمان نسبت به متراژ پروژه متغیر است.

پس از آماده شدن طرح و تسویه کامل هزینه طراحی، طرح ها به صورت عکس از زوایای مختلف کار برای کارفرما ارسال شده و کارفرما در صورت درخواست تغییرات در طرح میتواند در دو مرحله این امر را انجام دهند.

با توافق کارفرما با طرح نهایی، یک فاکتور کامل از آیتم های پروژه به عنوان پیش فاکتور ارسال میگردد (در پایان کار ملاک فی قیمت، پیش فاکتور اولیه و ملاک متراژ، فاکتور نهایی میباشد)

در مرحله دوم با توافق کارفرما و واریز مبلغ پیش پرداخت هماهنگی های لازم با تیم اجرایی انجام شده و زمان شروع اجرا به کارفرما اعلام میگردد.

در این مرحله در صورتی که اجناس احتیاج به برش و یا رنگ داشته باشند، به کارگاه ارسال شده و پس از آماده سازی به محل اجرا ارسال خواهد شد.

و در مرحله آخر تیم نصب تمامی قسمت های پروژه را نسبت به طرح توافقی با کارفرما تحویل مشتری میدهند.

دوستان شاید یک سری جزییات از قلم افتاده باشه ولی برای اینکه متن طولانی تر نشه خبلی خلاصه براتون در چند سطر خلاصه کردم.

امیدوارم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشه و شما را برای رسیدن به ایده هاتون کمک کرده باشه.

ارادنمند شما :  کاوه حسن زاده(گروه مشاوره و طراحی)